ALKIŞLAR CHROMAS CHOIR İÇİN
Chromas Choir – World on Our Shoulders

Chromas Choir, New Year’s Resolution 2020 projesi dahilinde World on Our Shoulders şarkısını Türkçe sözler ve kendi düzenlememizle Boğaz’da canlı söyledi. Sosyal medya hesaplarında projeyi şu şekilde anlatıyorlar:

İklim değişimine karşı tüm dünya çapında bir hareket başlatıyoruz! Türkiye ayağına öncülük etmenin bizi inanılmaz heyecanlandırdığı New Year’s Resolution 2020 projesi dahilinde World on Our Shoulders şarkısını Türkçe sözler ve kendi düzenlememizle Boğaz’da canlı söyledik.

Bir süredir konser kitapçıklarımızı bastırmak yerine online paylaşmayı tercih ediyoruz, bu bizim resolution’ımızın ilk adımıydı ve devamı hızla geliyor. Yeni yıl dileğimiz siz de paylaşarak bize katılın, kendi hedeflerinizden bahsedin, sesimizi tüm dünyada ve Türkiye’de duyuralım! Kim bilir belki de bugünü hep birlikte dünyayı kurtardığımız gün olarak tarihe geçeriz!

BJK-Kabataş Vakfı’yla ortak ürettiğimiz bu değer için vakfa sonsuz teşekkür ederiz! @BJK – Kabatas Vakfı

Taken from Chromas Choir’s social media accounts:

We’re launching a worldwide campaign against climate change! Feelings of happiness surround us as we’re very excited to be pioneers of this great action in Turkey.

Our concert booklets are online for some time now. We invite everyone to share their 2020 Resolution’s and maybe today will be the day the earth is saved!

Follow Chromas Choir on social media:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCw6xdYl9elWpTeklGxwkHlw

Facebook: https://www.facebook.com/chromaschoir

Instagram: https://www.instagram.com/chromaschoir/