BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERLE İKLİM KRİZİNİ KONUŞTUK

Sunum yapmayı seviyorum, hazırlamayı daha da çok seviyorum ve sunumlara çıkarken hep rahat oluyorum. 48. hafta iklim grevimin hemen ardından Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği 1. sınıf öğrencilerinin Çevre ve Turizm dersine katılacağım için biraz heyecanlıydım ?

Boşuna heyecan yapmışım. Akgün İlhan Hoca ile öğrencilerini önceden tanıyor olsaydım yapmazdım. Beni öyle sıcak karşıladılar ki heyecanım bir anda kaybolup gitti. Bol görselli bir sunum yaptım. Sonunda güzel geri dönüşler alınca da çok mutlu oldum ?

Beni sunumlarına davet eden iklim ekibine (Aylin Yurt, Aylis Canpolat, Başak Sağlam, Meryem Özkul, Yağmur Günaydın, Zeynep Gülebakan) ve hocaları Akgün İlhan’a çok teşekkür ederim. Bundan sonra hepinizle sık sık görüşürüz umarım ?

Right after my 48th climate strike at Boğaziçi Üniversitesi, I made a presentation to a class of freshmen Tourism Administration students. I was a little excited at first, but they were so wonderful people that I totally relaxed the moment I entered the classroom.

Boğaziçi Üniversitesi’nin sitesindeki yazı için: https://tourism.boun.edu.tr/tr/content/turkiyenin-en-genc-iklim-aktivisti-deniz-cevikusu-konuk-ettik